20 - річчя створення НПП "Деснянсько - Старогутський"

Новини

Адміністрація КЗ СОР "РЛП "Сеймський" була запрошена 22 лютого 2019 року взяти участь у ювілейних заходах з нагоди 20-річчя створення Національного природного парку "Деснянсько - Старогутський".

Перед початком святкових заходів відбулося засідання науково - технічної ради НПП "Деснянсько - Старогутський", де також був присутній у якості запрошеного в.о. директора КЗ СОР "РЛП "Сеймський".

Порядок денний засідання складався з 5 (п`яти) питань, рішення приймалися одноголосно відкритим голосуванням.

Слід відмітити, що на засіданні науково - технічної ради був присутній начальник відділу координації наукових досліджень, еколого - освітньої та рекреаційної діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України Парчук Григорій Васильович, саме він запропонував внести до протоколу НТР ряд пропозицій.

Далі на запрошених чекав огляд виставки в Середино-Будському районному будинку культури, ознайомлення з роботою відділів НПП «Деснянсько-Старогутський», перегляд фільмів про НПП, вітальні виступи та святковий концерт присвячений 20-річчю НПП «Деснянсько-Старогутський».

Адміністрація КЗ СОР "РЛП "Сеймський" ще раз вітає НПП "Деснянсько - Старогутський" з 20-річчям створення, бажає колегам нових успіхів в діяльності, нових високих результатів в роботі, нових сподівань і нових перемог, нових яскравих емоцій та нових щасливих подій. Дуже вдячні колективу НПП "Деснянсько - Старогутський" за відмінну організацію та проведення свята, у цей вечір була створена дружня і дійсно святкова атмосфера.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form