22 березня - Всесвітній день води

Новини

Щорічно, 22 березня, ми відзначаємо Всесвітній день води. Цей день є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та покликаний підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення.

З цього приводу керівництво КЗ СОР "РЛП "Сеймський" було запрошено на відзначення цього свята в один з навчально - виховних комплексів, до учнів 1-го класу.


Діти показали гарні знання з природознавства: відгадували загадки, змістовно відповідали на питання про роль води і її збереження на планеті Земля, виявили себе справжніми захисниками природи, висловлюючи власні судження про розумне користування дарами природи, зокрема водою.


Проводилась вікторина з цікавими питаннями і завданнями, в якій учні брали активну участь, діти розповідали легенди про водойми рідного краю.


По завершенню цікавої зустрічі працівники КЗ СОР "РЛП "Сеймський" відзначили талановитих учнів грамотами, діти отримали солодкі подарунки та буклети регіонального ландшафтного парку "Сеймський".

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form