День водно-болотних угідь

Новини

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівниками КЗ СОР «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» проведено ряд заходів, основною метою яких було показати важливу роль водно-болотних угідь у житті людей, їх цінність для людства загалом і пропагування дбайливого використання цих джерел води.

В цей день жителям Путивльського району працівники парку «Сеймський» дарували буклети, календарики.

Для діток навчальних закладів: Князівська НВК Новослобідської сільської ради, Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва, Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я.Базими,КЗ СОР «Путивльська спеціалізована мистецька школа-інтернат» ( в умовах карантину) була запропонована презентація «2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь». При підведенні підсумків презентації особливу увагу звертали на важливість водно-болотних угідь в усьому світі і разом дійшли висновку про те, що вони є необхідними для сталого розвитку людства і кожна людина може зробити свій внесок в охорону та збереження цих неповторних природних комплексів.

Цікаво пройшла підготовлена працівниками парку виховна година «Вплив водно – болотної системи на довкілля». На згадку про нашу зустріч навчальні заклади отримали у подарунок календарі, буклети про День водно-болотних угідь та ін.

Не забули екологи КЗ СОР «РЛП «Сеймський» привітати і Путивльський фаховий коледж СНАУ, КЗ СОР Путивльський педагогічний коледж С.В.Руднєва та подарувати їм календарі «Всесвітній день водно-болотних угідь», буклети, атлас-довідник «Природно-заповідний фонд Сумської області» та інформаційний буклет «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський».

Подібні заходи не тільки примножують знання молоді, людей старшого покоління, а й допомагають їм краще пізнати й полюбити рідний край, а в майбутньому стати не просто споживачами природних ресурсів, а й мудрими господарями своєї землі.

Водно-болотні угіддя – це перлина нашого краю, ми зобов’язані охороняти їх та зберегти для наступних поколінь.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form