Екологічна акція «Посади дерево миру»

Новини

В рамках проведення щорічної екологічної акції «Посади дерево миру», мета якої привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну, адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Сеймський» була прийнята активна участь у висадці саджанців фруктових дерев.

Так, 09 листопада 2018 року працівниками КЗ СОР «РЛП «Сеймський» спільно з представниками колективів та вихованців дитячих садків було висаджено саджанці абрикоса. Малеча спільно з вихователями висаджувала дерева. Справа хороша і корисна, а головне — добра. Бо людина має творити добро на землі для себе та інших. Ці чесноти прищеплюють дітлахам, користуючись народною мудрістю «що посієш, те й пожнеш». Добрі справи говорять самі за себе.

Завідувач дитсадка «Зірочка» Лариса Шпетна схвально відгукнулася про акцію. «Ми вирішили об’єднати зусилля колег, діток та працівників КЗ СОР «РЛП «Сеймський» у справі піклування про майбутнє через покращення екології сьогодні. У цьому почині ми бачимо набагато глибший зміст, щоб замислитися про те добро, яке ми всі разом можемо зробити: посадити дерева, квіти і подарувати радість, підтримку одне одному», — поділилася з нами Лариса Валеріївна.

Керівництво КЗ СОР «РЛП «Сеймський» наголошує, що екологічна акція «Посади дерево миру» є безстроковою. Тож запрошуємо всіх небайдужих громадян приєднатися до акції та внести власний внесок в озеленення нашої країни.

 

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form