КЗ СОР "РЛП"СЕЙМСЬКИЙ" НА ЗАХИСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

Новини

5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Його підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджували про безпрецедентну небезпеку, що загрожує людству в зв’язку із забрудненням навколишнього середовища. “Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами”, – так було поставлено питання в цьому зверненні.

У 1972 році в Стокгольмі відбулася Всесвітня конференція по захисту навколишнього середовища, на якій були присутні повноважні представники 113 держав світу. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища 5 червня. Відзначення цього дня кожного року допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні ставлення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Саме цій даті і була присвячена виховна година в ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського НАУ», яку провела директор КЗ СОР «РЛП «Сеймський» МАРІЯ КОНЯЄВА. Присутні мали змогу познайомитись з відео презентацією про проблеми з довкіллям.

Зі словами порад, керівник парку звернулась до студентів : «Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів».

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form