Міжнародний день птахів

Новини

Сьогодні, 14 березня 2019 року, дружнім колективом КЗ СОР "РЛП "Сеймський" був проведений черговий природоохоронний захід, який було приурочено Міжнародному дню птахів, що відзначається щорічно 1 квітня. Підготовка до свята в регіональному ландшафтному парку "Сеймський" починається з приходом весни. За звичаєм, в очікуванні птахів в лісах РЛП "Сеймський" сьогодні розвішували шпаківні. Для українців повернення птахів символізує прихід весни, а знею - і тепла.


Мета сьогоднішнього заходу – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів. Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Природно при цьому, що їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.

Птахи знищують не лише шкідливих комах, а й багато шкідливих гризунів, які часто завдають значних збитків урожаю сільськогосподарських культур. Варто зазначити, що сови та більшість денних хижих птахів з’їдають величезну кількість мишей-полівок та інших гризунів. Птахи також сприяють поширенню дерев та кущів. Наприклад, сойка живиться не лише комахами та гризунами, восени вона збирає про запас жолуді, розносячи їх по лісу, ховаючи біля пнів, під листям та в інших місцях. Багато птахів (шпаки, дрозди, сірі куріпки, тетеруки) восени та взимку живляться переважно ягодами горобини, калини, терену, малини, бузини, насіння яких вони переносять на значні відстані. Крім цього, птахи створюють необхідний ланцюг у ряді живих істот, забезпечують рівновагу в боротьбі за існування у тваринному світі.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form