Науково-практичний семінар «Природоохоронні території як умова забезпечення сталого розвитку суспільства.

Новини

25 лютого 2021 року, в конференцзалі Глухівського НДПУ, в рамках співпраці університету та КЗ СОР «РЛП «Сеймський», відбувся науково-практичний семінар «Природоохоронні території як умова забезпечення сталого розвитку суспільства. Мета цього заходу - обмін досвідом у різних сферах функціонування територій природно-заповідного фонду.

В ході семінару були заслухані та обговорені питання щодо природоохоронної діяльності, екологічної освіти. Доповідачами були представлені презентації про історію створення та сучасний стан РЛП «Сеймський»

(Коняєва М.М.- директор КЗ СОР «РЛП «Сеймський») ;

«Созоологічні (природоохоронні) аспекти флори Придеснянського плато» (доповідач асистент кафедри біології та основ с/г Коваль Л.В.;

 «Про глобальну зміну клімату : наслідки та перспективи РЛП «Сеймський» (інспектор з охорони природно-заповідного фонду Гончаренко А.П.).

Обґрунтованою була презентація канд.пед.наук, доцента кафедри теорії і методики викладання природничих наук Хлонь Н.В. «Болота як особливі гідрологічні системи».

З цікавістю присутні слухали презентацію Бунякіної О.О. – інженера з відтворювання природних екосистем КЗ СОР «РЛП «Сеймський» про роль природоохоронних територій у здійсненні еколого-освітницької роботи серед учнівської, студентської молоді, громадкості та ін.

Активно обговорювався кожний виступ. Всі отримали відповіді на поставлені запитання.

Під час науково-практичного семінару були запропоновані та обговорені спільні заходи. Дякуємо Кмець А.М. за організацію та проведення заходу на високому рівні.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form