РЛП "Сеймський" чекає на Вас!

Послуги

РЛП «Сеймський» запрошує всіх бажаючих у мандрівку туристичним водним маршрутом по річці Сейм на байдарках. Маршрут розроблений відповідно до «Проекту організації території, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів», затвердженого рішенням Сумської обласної ради від 27.04.2018. По всій довжині маршруту, з урахуванням існуючих рекреаційних ділянок парку, визначено ряд опорних точок, місць зупинки учасників сплаву для ночівлі чи відпочинку. Початок та завершення маршруту вибирається рекреантами самостійно.

Згідно п.2.2.розділу 2 Договору прокату байдарок КЗ СОР "РЛП "Сеймський" у разі оплати оренди байдарки (2 посадочних місця) на 2 години, Орендар має можливість використовувати байдарку добу. Тобто ціна байдарки за добу складає 360 грн.

Згідно п.2.2.розділу 2 Договору прокату байдарок КЗ СОР "РЛП "Сеймський" у разі оплати оренди байдарки (2 посадочних місця) на 2 години, Орендар має можливість використовувати байдарку добу. Тобто ціна байдарки за добу складає 360 грн.

Cплав на байдарках річкою Сейм – один з екзотичних видів водного туризму, що не вимагає спеціальної підготовки і досвіду. Це можливість познайомитися з унікальною природою Лівобережного Лісостету та одним з найбільших природоохоронних об’єктів України – регіональним ландшафтним парком «Сеймський». Подорож річкою Сейм дозволить відчути подих стародавнього міста Путивль, доторкнутися до місць бойової слави Ковпака. Подивитися на справжню глибинку України – села Хижки, Камінь, Жолдаки, Лисогубівка. Набратися життєдайної енергії природи для майбутніх трудових звершень.
Річка вражає своєю прозорою і чистою водою. Пропливаючи байдаркою, ви побачите весь підводний світ цієї річки. Вода в річці настільки прозора, що можна побачити водні рослини та тварини. У сонячний день рослини на дні річки грають всіма відтінками смарагду, колишуться на течії ніби довге волосся. Між водних рослин можна побачити рибу, молюсків, а біля берегів намацати раків.
Сплав на байдарках річкою Сейм – це справжня пригода, наповнена красивими пейзажами. Сплав підійде як для цінителів тихого спокійного відпочинку на природі, так і для любителів диких подорожей. Адже в похід Сеймом можна йти автономно, на кілька днів, а то й тижнів.
Рівень складності річки доступний для любителів початківців активного відпочинку на воді. Швидка течія дає можливість частіше відкладати весло в човен і насолоджуватися сонцем і теплим літнім вітром. Велика кількість мілин і пляжів дає можливість накупатися й наплаватися за все літо. Так що сплавлятися ви зможете в жилеті, лежачи на спині, обганяючи товаришів на байдарці. З питань участі чи організації сплаву на байдарках регіональним ландшафтним парком «Сеймський» звертайтесь до адміністрації парку.Надаємо платні послуги. Їх метою є розвиток рекреаційної інфраструктури КЗ СОР «РЛП «Сеймський», задоволення потреб людей у відпочинку, туризмі, здійснення природоохоронних заходів. Для Вас прокат байдарок , жилетів та іншого інвертаря. Тому запрошуємо вас пройти наш водний туристичний маршрут, зачерпнути із нього корисної інформації і на деякий час стати маленькою частиною чарівної природи.


Номери телефонів: 068-214-44-85 , 050-985-83-71 .

                                         Карта маршруту.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form