Участь у комісії по обстеженню лісових насаджень

Новини

14.12.2018 р. на виконання вимог п.8 Санітарних правил в лісах України головний природознавець КЗ СОР "РЛП "Сеймський" прийняв участь у роботі комісії по обстеженню зелених насаджень ДП "Кролевецький агролісгосп", які знаходяться в господарській зоні природно - заповідного об`єкту і потребують проведення вибіркових санітарних рубок. Зазначене обстеження проводилось в Червоноранківському та Ярославецькому лісництвах ДП "Кролевецький агролісгосп".

Комісією встановлено, що насадження уражені комплексом інфекційних захворювань, виявлено ураження дерев ксилофагами, відмічено всихання поодиноких дерев внаслідок розповсюдження короїда стенографа. В насадженнях присутні дерева зі зламаними стовбурами, вершинами, дерева з всихаючими та всохлими скелетними гілками, дерева з нахилом 30 градусів і більше від вертикальної осі.

На окремих виділам 58-го кварталу Ярославецького лісництва було відмічено пошкодження лісових насаджень стійкими низовими пожежами з середнім ступенем ураження насаджень. На цих ділянках присутні дерева з пожовтілою хвоєю та обгоранням кореневої шийки на 100 %.

Слід зазначити, що в вищезгаданих лісництвах ДП "Кролевецький агролісгосп" 18.10.2018 року було проведено обстеження даних лісових насаджень начальником відділу моніторингу стану лісових насаджень ДСЛП "Харківлісозахист". В результаті проведення обстеження було прийнято рішення з метою поліпшення санітарного стану насаджень та недопущення масового розвитку стовбурових шкідників та інфекційних захворювань провести вибіркові рубки санітарні.

Під час обстеження головний природознавець КЗ СОР "РЛП "Сеймський" звернув увагу на вимоги п. 3.4.5. Проекту організації території РЛП "Сеймський", охорони відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об`єктів, а саме на необхідність при проведенні санітарних робок зберігати дерева з дуплами та гніздами. Навколо гнізд хижих птахів, що розміщуються в рекреаційній та господарській зонах РЛП в радіусі 30 м слід запровадити заповідний режим.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form