Візит колег з парку природи "Беремицьке"

Новини

З дводенним візитом до КЗ СОР "РЛП "Сеймський" завітали колеги з Чернигівської області Козелецького району, з парку природи "Беремицьке" (https://beremytske.com.ua/).

Головна місія парку бути рушійною силою у збереженні різноманітності тваринного світу. З цією метою в даний час парк допомагає близько 80 різним видам тварин мати затишний і безпечний будинок. Деякі з них знаходяться під загрозою зникнення. Основна мета візиту - це отримання інформації про червонокнижних зубрів, які живуть у регіональному ландшафтному парку "Сеймський" і складають одну з найбільших популяцій в Україні. Керівництво парку природи "Беремицьке" має на меті найближчим часом збільшити різноманіття тварин, які живуть у їхньому парку, завдяки завезенню зубрів. Саме тому гостей цікавила будь - яка інформація про чарівних велетнів: ареал перебування, годівля, догляд, охорона тощо. На другий день візиту була запланована подорож до Конотопського лісгоспу, в лісах якого мешкають зубри. Під кінець дня все ж таки вдалося зустріти основне стадо зубрів (близько 20 голів) і полюбоватися їхньою красою.

Результатом візиту колег стало підписання угоди про співпрацю в галузі еколого-освітньої, наукової та творчої діяльності між Природним парком "Беремицьке" та КЗ СОР "РЛП "Сеймський".

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form