Зариблення річки Сейм

Новини

Сьогодні, 5 листопада 2018 року, за ініціативи та сприяння народного депутата Молотка І.Ф. відбулось вселення водних біоресурсів (малька товстолобика і коропа) в річку Сейм в районі села Озаричі Конотопського району в межах регіонального ландшафтного парку «Сеймський».

Це перший на території Сумщини, десь за останні років п’ятнадцять, масштабний захід, який спрямований на відновлення іхтіофауни. В р. Сейм запустили 1 (одну) тону малька середньою наважкою одного екземпляра 25 грам. Таким чином, РЛП "Сеймський" зустрів 40 тис. нових жителів.

У заході також прийняв участь інженер з рекреаційного благоустрою КЗ СОР "РЛП "Сеймський" Спригін Олександр. Були присутні начальник Сумського рибоохоронного патруля Непочатов О.М., директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА Кривозуб І.В., заступник начальника Держаної екологічної інспекції у Сумській області Уваров О.М., представники місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та громадськість. Дуже вдячні народному депутату України Молотку І.Ф. за наймасштабніше за останні роки зариблення річки Сейм.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form