Засідання науково - технічної ради КЗ СОР "РЛП "Сеймський"

Новини

15 листопада 2018 року було проведено науково - технічну раду (далі НТР) КЗ СОР "РЛП "Сеймський" в новому її складі (з положенням про НТР та її складом можно ознайомитись на офіційному сайті закладу або за посиланням http://seymskiy.sumy.ua/blog/naukovo-tehnichna-rada-kz-sor-rlp-seymskiy). НТР є  постійно діючим колегіальним дорадчим органом, який вирішує наукові та науково-технічні проблеми і сприяє участі громадськості в управлінні КЗ СОР «РЛП «Сеймський». Порядок денний сьогоднішнього засідання складався з 3 (трьох) питань, а саме:

1. Про розгляд обґрунтування встановлення ліміту ДП "Конотопський лісгосп" на використання природних ресурсів (проведення вибіркових рубок санітарних) в межах регіонального ландшафтного парку «Сеймський».

2. Про розгляд обґрунтування встановлення ліміту ДП "Путивльський агролісгосп" на використання природних ресурсів (проведення вибіркових рубок санітарних) в межах регіонального ландшафтного парку «Сеймський».

3. Про розорювання земель в заплавах річок Сейм та Клевень в межах регіонального ландшафтного парку «Сеймський».

З 16 членів НТР були присутні 12. Рішення приймалися одноголосно відкритим голосуванням. До протоколу НТР також будуть включені пропозиції громадськості та членів цього дорадчого органу, а саме проведення засідання НТР не рідше ніж один раз у три місяці, повторне звернення до Путивльського відділення поліції щодо встановлення суб’єкта господарювання/фізичної особи, яким спричинено розорювання земель, звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо роз`яснення процедури видалення зелених насаджень в прибережих захисних смугах річок в межах РЛП "Сеймський" (як в населених пунктах, так і поза її межами).

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form