Засідання науково - технічної ради КЗ СОР "РЛП "Сеймський"

Новини

7 лютого 2019 року в приміщенні КЗ СОР "РЛП "Сеймський" за адресою м. Путивль, пр. Іоанна Путивльського, 18 була проведена науково - технічна рада (далі НТР) Закладу.

Нагадаємо, що НТР є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, який вирішує наукові та науково-технічні проблеми і сприяє участі громадськості в управлінні КЗ СОР «РЛП «Сеймський». Порядок денний засідання складався з 7 (сіми) питань, п`ять з яких стосувалися розгляду обґрунтувань встановлення лімітів лісогосподарським підприємствам на використання природних ресурсів (проведення вибіркових рубок санітарних) в межах регіонального ландшафтного парку «Сеймський», а саме ДП "Конотопський лісгосп", ДП «Кролевецький агролісгосп», ДП «Путивльський агролісгосп», ДП «Конотопський агролісгосп» та Державному насінницькому сільськогосподарському підприємству «ВИРІВСЬКЕ».

Наступним питанням було розгляд виконання доручень науково – технічної ради від 15.11.2018 р., а саме розгляд відповіді на звернення до Путивльського відділення поліції щодо встановлення суб’єкта господарювання/фізичної особи, яким спричинено розорювання земель на території Октябрьської сільської ради і розгляд відповіді Міністерства екології та природних ресурсів України з приводу роз`яснення процедури видалення зелених насаджень в прибережних захисних смугах річок в межах РЛП «Сеймський» (як в населених пунктах, так і поза її межами). Останнім питанням було розгляд і затвердження Плану природоохоронної діяльності Комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк "Сеймський" на 2019 рік, Плану проведення накових досліджень і спостережень за станом природного середовища на території РЛП «Сеймський» на 2019 р. та Звіту про природоохоронну діяльність КЗ СОР «РЛП «Сеймський» за 2018 р.
З 16 членів НТР були присутні 11. Рішення приймалися одноголосно відкритим голосуванням. До протоколу НТР також будуть включені пропозиції ГО "Чистий Сейм" щодо можливості проведення робіт по визначенню землекористувачів прибережної захисної смуги р. Сейм, яка потребує вилучення аварійних дерев.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form