Зустріч з бджолярами Путивльщини

Новини

Сьогодні, 6 квітня, керівництво комунального закладу Сумської обласної ради "Регіональний ландшафтний парк "Сеймський" було запрошено на зібрання пасічників Путивльського району, яке відбулося в актовій залі Путивльського коледжу СНАУ. Серед питань, які найбільш хвилювали бджолярів, були - можливість займатися бджолярством на території даного природно - заповідного об`єкту та контроль за використанням пестицидів в РЛП "Сеймський" з боку керівництва закладу.

Вичерпні кваліфіковані відповіді на ці та інші питання надала виконуюча обов`язки директора КЗ СОР "РЛП "Сеймський" Коняєва Марія Миколаївна з посиланням на нормативно - правові документи.

Було зазначено, що займатися бджолярством в межах РЛП "Сеймський" можливо на всій території Путивльського району без обмежень. Щодо другого питання Марія Миколаївна наголосила, що використання пестицидів в РЛП "Сеймський" можливо лише за погодженням Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА та після проведення екологічної експертизи.

Мої пости (статті)

Підписатись на новини

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form